Drodzy Wolontariusze i Wolontariuszki! 

Poszukujemy Was, osób z pasją do pomocy podczas organizacji WARTA CHALLENGE Marathon&Half. 

KIEDY? Szukamy dziewcząt i chłopaków, którzy będą nas wspierać w dniach imprezy (soboty 16 listopada, 7 grudnia 2024 roku, 4 stycznia, 8 lutego, 8 marca 2025 r.) oraz w piątek wieczorem 21 czerwca 2024 roku podczas WARTA CHALLENGE Night Express 5K & 10K. 

DO CZEGO? Przede wszystkim szukamy osób, które pomogą przygotować centrum zawodów, rozkładać flagi, banery, namioty, a po zakończeniu zawodów pomogą rozłożony sprzęt oraz materiały złożyć. Ponadto pomagać będziecie przy podawaniu wody, herbaty, napojów energetycznych, owoców, bakalii, czekolady i innych produktów odżywczych na punktach żywieniowych w czasie biegu. Część z Was będzie potrzebna: przy parkingu, żeby wskazać miejsce postoju i ułatwić parkowanie samochodów zawodnikom, w biurze zawodów udzielając pomocy uczestnikom imprezy podczas odbioru pakietów startowych i w depozycie, część na dobrze oznakowanej trasie, aby dodatkowo wskazać kierunek biegu, część na mecie przy dekorowaniu zawodników medalami, a część po prostu jako kibic w Centrum Zawodów i na trasie. 

ŚWIADCZENIA DLA WOLONTARIUSZY Wolontariuszom zagwarantujemy pełną możliwość uczestniczenia w organizacji ciekawej imprezy biegowej, integrację oraz zapewnimy ciepły posiłek podczas imprezy, herbatę, wodę, poczęstunek, miejsce na odpoczynek i miłą, towarzyską atmosferę oraz niezapomniane wrażenia, ale także przede wszystkim pamiątkowy medal i ciekawe nagrody, no i pamiątkowe zdjęcie. Najlepsi Wolontariusze otrzymają koszulki, a wszyscy na zakończenie cyklu bilety do Multikina.

Po zakończeniu turnieju WARTA CHALLENGE Marathon&Half każdy z Was będzie mógł otrzymać zaświadczenie o odbyciu wolontariatu-Certyfikat Wolontariatu, dzięki któremu otrzymacie dodatkowe punkty w szkole, będziecie mogli wzbogacić w razie potrzeby swoje CV (swój życiorys) lub pochwalić się nim przed znajomymi.

GDZIE? Zbiórka dla wolontariuszy odbędzie się w dniu biegu o godzinie 7:00, a w czerwcu o godzinie 18:00 przy biurze zawodów na parkingu leśnym Łysy Młyn koło Radojewa nieopodal Poznania, na ulicy Poznańskiej 4.

ZGŁOSZENIA I INFORMACJE DODATKOWE Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Komandorem WARTA CHALLENGE Marathon&Half Krzysztofem Pilarskim. Dzwońcie prosimy już teraz pod numer 602 198 835 lub napiszcie od razu maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość wolontariuszy, których przyjmiemy jest ograniczona.  

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!